Momentálně hledáme
nové kolegy na pozice:

Praha i Blansko

Samostatný servisní technik Práce v terénu na silnoproudých a slaboproudých instalacích

Pracovní náplň:

Práce v terénu na silnoproudých a slaboproudých instalacích v rámci ČR - opravy, revize, údržba systémů;přímý nadřízený vedoucí servisního úseku; práce v dvoučlenném týmu; komunikace s týmem firmy i zákazníky. Práce možná z pobočky v Praze nebo případně i centrály v Blansku.

Požadujeme:

  • §7,8 vyhl. 50/1978 Sb., znalost slabopoudých systémů EZS, EPS, CCTV, SK apod.
  • řidičský průkaz „B“
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou perspektivní práci v renomované firmě
  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, poté neurčito
  • zaměstnanecké výhody (auto, notebook, telefon, zaměstnanecké půjčky, sick days a další)
  • možnosti jazykového vzdělávání a vzdělávání v oboru

Pošlete svůj životopis naší vedoucí ekonomicko-správního úseku na e-mail hrebickova.hana@sksblansko.cz. Moc ráda se s Vámi potká.

Vedoucí montážní skupiny elektro

Práce převážně v terénu na území ČR ze základny v Blansku nebo pobočky v Praze; vedení týmu montérů(2-10) či subdodavatelů na místě realizace zakázky převážně v týdenních montážních cyklech; odpovědný zástupce firmy na místě - komunikace se zázemím firmy i zákazníkem a dalšími subjekty; schopnost orientace v technické dokumentaci a předávání dat o průběhu montáže na firmu; přímý nadřízený vedoucí montážního úseku + u větších zakázek i manažer zakázky.

Požadujeme:

  • minimálně § 8 vyhlášky 50/1978 Sb., znalost silnoproudých systémů, slaboproudých systémů - zejména PZTS, EPS, CCTV a SK
  • řidičský průkaz skupiny "B"

Nabízíme:

  • Perspektivní práci v renomované firmě
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na neurčito
  • Zaměstnanecké benefity (služební telefon, notebook, automobil, zaměstnanecké půjčky atd.)
  • Jazykové i technické vzdělávání

Systémový technik IT

Práce v terénu i na firmě na převážně slaboproudých instalacích v rámci ČR - opravy, revize, údržba systémů, nové návrhy; práce v týmu i samostatně; komunikace s týmem firmy i zákazníky. Práce možná z pobočky v Praze nebo případně i centrály v Blansku.

Požadujeme:

  • vyhl. 50/1978 Sb. - minimálně §6; §§7, 8 výhodou
  • pokročilá znalost práce na PC
  • základní znalost počítačových sítí
  • základní znalost AJ

Vítáme:

  • pokročilé znalosti v oblasti počítačových sítí (konfigurace síťových prvků)
  • zkušenosti s ústřednami PZTS, EPS (HW, SW, konfigurace)
  • zkušenosti s IP kamerovými systémy
  • zkušenosti v oblasti SW nádstaveb

Nabízíme:

  • zaměstnanecké výhody (auto, notebook, telefon, zaměstnanecké půjčky, sick days, home office a další)

Blansko